DOMAR S.C. SALON FIRMOWY
04-113 WARSZAWA, ul. Łukowska 1 lokal U2, czynny pon.- pt. 10.00-18.00, sobota 09.30-14.00
ZAMÓWIENIA I KONSULTACJE CODZIENNIE W GODZ. 8.00-22.00
Tel.: 0 501 594 185 | 0 609 767 335  | 0 22 841 21 10
e-mail: biuro@domar.biz.pl

Strona główna


Gerda Star S


Gerda C
Gerda WD
Gerda WX 20
Gerda CX 20
Stalprodukt
Delta ECONOMIC
Delta UNIVERSAL
Delta SPECIAL
Delta PREMIUM
Delta DELUXE
Delta MAGNUM
Delta GRAND
Delta - wzory przeszkleń
Cennik drzwi:
Cennik PDF Cennik DOC


Notice: Undefined index: drzwi-zewnetrzne in /home/zagi/www/drzwi-zewnetrzne.com/drzwi-zewnetrzne/index.php on line 70

DRZWI ZEWNĘTRZNE I WZMOCNIONE.

Drzwi do mieszkania lub domu są symbolem zamkniętej, prywatnej strefy. Z tego też powodu powinny być trwałe, solidne, ciepłe i szczelne.

W wielu poradnikach inwestora, np. ABC small businessu wstęp rozpoczyna się od wstawienia drzwi zewnętrznych mających za zadanie ochronę naszej przyszłej firmy czy domu przed intruzem. Naturalnie powinny być solidne wytrzymałościowo oraz bardzo dobrze osadzone w ościeżnicach. Kluczowym zadaniem jest też osłanianie przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi i hałasem. Powinny więc być szczelne, sztywne kinematycznie, nienasiąkliwe, ocieplone i dźwiękochłonne.
Resurs, czyli zdolność użytkowa powinna być na tyle długa by zmiany temperatury, opady deszczu, gradu, śniegu i silne słońce w upalne dni nie deformowały ich powierzchni i nie niszczyły konstrukcji.

Przeważnie stosuje się drzwi pełne. Jeśli drzwi wejściowe są przeszklone, to najczęściej w formie małych pól wypełnionych grubym szkłem o ograniczonej przejrzystości. Prefabrykaty używane do produkcji drzwi to: drewno, PCV, aluminium, rzadzko włókno szklane. W ramach jednej konstrukcji stosuje się łączenie różnych tworzyw. Wybór rodzajowy jest tak bogaty, że bez problemu znajdziemy drzwi spełniające nie tylko właściwe dla nas wymagania techniczne, ale także zaspokajające różnorodne gusta w sensie estetyki. Najrozsądniej, montować drzwi zewnętrzne, z atestem antywłamaniowym klasy C według polskiej normy i przynajmniej w 3 klasy według norm unijnych ENV. Można również wstawić drzwi wzmocnione, atestowane w 2 klasie wg. norm ENV. Do domów jednorodzinnych i budynków, proponujemy drzwi stalowe odporne na warunki atmosferyczne, obustronnie pokryte panelami ozdobnymi z płyt MDF. Najchętniej kupowane dzwi to Gerda z serii "20" o doskonałych parametrach izolacji termicznej. Drzwi tej firmy mają trzy regulowane zawiasy jak i co istotne mozliwość wymiany paneli w przypadku uszkodzenia.

Biorąc pod uwage nasze wieloletnie doświadczenie prowadzimy głównie sprzedaż drzwi wejściowych o stalowej konstrukcji wewnetrznej sprawdzonych i renomowanych producentów: Gerda, Dierre, Stalprodukt i Dierre. Do mieszkań w budynkach wielorodzinnych (blokach) najwięcej sprzedajemy drzwi Gerda (modele Gerda S, C i WD), Stalprodukt (modele Hetman i Batory) oraz Delta (modele Premium i De Luxe). W domach jednorodzinnych zdecydowanie prym wiodą drzwi panelowe Gerda (modele Gerda CX 20, WX 20 i GWX 20). Sprzedaż drzwi z montażem ( dla klienta indywidualnego VAT 8%) obejmuje miasto Warszawa i okolice.

Domar S.C. jest prywatną firmą usługowo-handlową w sumie istniejącą od 1989 roku. Specjalizujemy sie w sprzedaży i montażu drzwi antywłamaniowych i wejściowych. Sprzedajemy i montujemy zarówno drzwi do mieszkania, jak i do domu - odporne na działanie czynników atmosferycznych. Zajmujemy sie również serwisem i naprawą drzwi antywłamaniowych oraz wymianaą wkładek. Nasze biznes polega na realizacji zamówień od klientów indywidualnych i firm. W przypadku zakupu towaru i usługi zawsze przyjeżdżamy do klienta. Przy okazji zapewniamy informację i porady przez telefon oraz na łamach strony internetowej. Konsultacje i doradztwo są bezpłatne. Przynajmniej raz dziennie odpowiadamy na korespondencję mailową, wszystkim klientom niezależnie od miejsca zamieszkania. Oferujemy fachowy montaż oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.
Jesteśmy w stanie zaoferować klientom atrakcyjne ceny, dzięki zmniejszeniu kosztów własnych. W tym celu nastawiliśmy się na sprzedaż poprzez strony internetowe i zrezygnowaliśmy z własnej ekspozycji towarów. Wszystkich klientów zainteresowanych obejrzeniem ekspozycji kierujemy do dowolnych sklepów.

Mogą Państwo u nas zamówić towary i/lub usługi nie ruszając się z domu. Produkty przez nas oferowane są powszechnie znane na rynku polskim, a większość informacji, zdjęć i cennik można znaleźć na naszej stronie internetowej. Podczas konsultacji i pomiarów w domu klienta nasi przedstawiciele dysponują katalogami i próbkami wszystkich oferowanych wyrobów. Wielu klientów pozyskujemy dzięki stronie internetowej, tak że w zasadzie prowadzimy sprzedaż przez internet. Sklep internetowy obejmujący sprzedaż drzwi, zamków, wkładek oraz rolety, okna, okucia budowlane, skrzynki na listy i inne artykuły.
Pozdrawiamy i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Domar S.C. - Piotr Wojciechowski i Paweł Zagalski

Szczegółowa oferta drzwi zewnętrznych znajduje się w naszym sklepie internetowym - www.sklep-internet.pl

Notice: Use of undefined constant formularz - assumed 'formularz' in /home/zagi/www/drzwi-zewnetrzne.com/drzwi-zewnetrzne/include/menu_prawe.php on line 7
Formularz kontaktowy

Szybki kontakt online:
My status
Piotr   
My status
Paweł
GG: Piotr
GG: Paweł

Pełna oferta firmy na stronie:
www.domar.biz.pl
REKLAMA:
Drzwi Antywłamaniowe
Drzwi Zewnętrzne
Drzwi Wewnętrzne
Powrót
.:Marek Wesołowski, Piotr Wojciechowski, Pawel Zagalski:. r. 2007